Castorama w Toruniu już na wiosnę

Już w maju 2011 roku w Toruniu otwarty zostanie sklep Castorama. Nowa inwestycja powstanie przy Szosie Bydgoskiej, w zachodniej części miasta, którą w najbliższych latach czeka dynamiczny rozwój.
Obecnie na terenie, na którym powstanie Castorama, trwają prace porządkowe. Inwestor posiada już pozwolenie na realizację projektu. Wybrany został również generalny wykonawca prac budowlanych, którym jest konsorcjum lokalnych firm. 
 
„Zachodnia część Torunia jest obszarem o dużym potencjale.” – mówi Rafał Bochenek, Dyrektor ds. Rozwoju w Castorama Sp. z o.o. - „Inwestycje na dawnych terenach Polchemu są bardzo wyczekiwane przez mieszkańców okolic i lokalne władze. Cieszę się, że otwarcie sklepu Castorama będzie jednym z pierwszych kroków prowadzących do rozwoju tej części miasta.”
 
Analizy przeprowadzone przez Castorama Sp. z o.o. wskazują, że w Toruniu istnieje duże  zapotrzebowanie na sklep oferujący asortyment budowlano - remontowy. Nowy obiekt  będzie miał powierzchnię ok. 9000 metrów kwadratowych. Takiej inwestycji nie było dotychczas w tej części miasta. W sklepie stałe zatrudnienie znajdzie ok. 120 osób, z czego dużą część stanowić będą zapewne mieszkańcy okolic. 
 
„Nasze sklepy wyróżnia profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo i starannie dobrany asortyment.” – mówi Rafał Bochenek Dyrektor ds. Rozwoju w Castorama Sp. z o.o. – „To dzięki naszym pracownikom klienci mogą w łatwy sposób wybrać z gamy blisko 50 tys. produktów artykuły, które najbardziej odpowiadają ich potrzebom.”   
 
Dzięki asortymentowi i profesjonalnej obsłudze Castorama chce zainteresować swoją oferta mieszkańców całego Torunia i jego okolic. Osiągnięcie tego celu będzie możliwe również  dzięki lokalizacji nowej inwestycji. Klienci będą mogli w łatwy sposób dotrzeć do toruńskiej  Castoramy dzięki dogodnym połączeniom z centrum miasta i sąsiedztwie Szosy Bydgoskiej.

Firma Castorama Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1994 roku. Obecnie posiada 58 sklepów (w tym 52 sklepy Castorama i 6 sklepów Brico Depot) na terenie całego kraju, o łącznej powierzchni handlowej 450 tys. m2 i zatrudnia około 10 tys. pracowników. Sklepy Castorama zajmują pierwsze miejsce w kategorii DIY („do it yourself”) w Polsce, a w 2009 roku klienci skorzystali z ich oferty przeszło 42,5 mln razy. 
 

Koniecznie zobacz nasze projekty!