Knauf Goldband Gładź szpachlowa

Knauf Goldband Gładź nadaje się do tworzenia idealnie gładkich i równych powierzchni wewnątrz budynku, ale także do tworzenia różnorodnych faktur.

Produkt przeznaczony jest do przygotowywania powierzchni wewnątrz budynków przed malowaniem, tapetowaniem i innymi pracami wykończeniowymi.

Fot. 1 Worek Goldband 5kg - Knauf Bauprodukte
Fot. 1 Worek Goldband 5kg - Knauf Bauprodukte
Fot. 2 Worek Goldband 20kg - Knauf Bauprodukte
Fot. 2 Worek Goldband 20kg - Knauf Bauprodukte
Gładź nadaje się do cienkowarstwowego szpachlowania powierzchni lakierowanych (lamperie), powierzchni malowanych farbami dyspersyjnymi, tapet z włókien szklanych, do wygładzania nierówności i pęknięć na powierzchni tynków, szpachlowania ścian oraz uzupełniania ubytków.  Knauf Goldband Gładź jest łatwa w aplikacji. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża. Pozwala na uzyskanie gładkich, idealnych do malowania powierzchni. Co więcej, nie pęka nawet przy grubszych warstwach. Dzięki innowacyjnej metodzie obróbki „na mokro”, produkt pozwala uniknąć chmur pyłu, jakie powstają podczas tradycyjnego gładzenia papierem ściernym. Bezpyłową obróbkę „na mokro” wykonać można w prostych krokach. Najpierw trzeba gładź nałożyć i odczekać aż podeschnie. Następnie zwilżyć nałożoną warstwę wodą i na końcu wygładzić zwilżoną powierzchnię pacą.

Knauf Goldband Gładź jest mieszaniną białego cementu, wapna z mączkami mineralnymi i dodatkami uszlachetniającymi. Służy do wyrównywania i szpachlowania powierzchni przed malowaniem a także do uzyskania powłok o charakterze dekoracyjnym. Można ją stosować wewnątrz budynków na podłożach betonowych, gipsowych, płytach kartonowo-gipsowych, wysezonowanych tradycyjnych tynkach cementowych i cementowo-wapiennych.

Sugerowana cena detaliczna netto: opakowanie worek 5 kg = 19,29 pln ; opakowanie worek 20 kg = 45,49 pln +23%VAT.
Więcej informacji o programie na www.knauf-bauprodukte.pl
 
 

Koniecznie zobacz nasze projekty!