Ruszył sklep Castorama w Toruniu

Nowy sklep Castorama w Toruniu przyjął 29 czerwca 2011 roku pierwszych klientów. Łatwe i przyjemne zakupy zapewnia w nim zespół 120 pracowników zatrudnionych na stałe w tej inwestycji oraz udoskonalona nawigacja wewnątrz budynku.

Toruńska Castorama znajduje się przy ulicy Szosa Bydgoska 102 A, w zachodniej części miasta. Całkowita powierzchnia sklepu wynosi około 9000 m2 i jest ona przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszyscy klienci Castoramy mają do dyspozycji parking z 360 miejscami postojowymi.

„Nowa Castorama powstała w rozwijającej się strefie handlowej. Ta część miasta z pewnością będzie przyciągała coraz więcej klientów.” – mówi Krzysztof Tobolczyk, Dyrektor Sklepu Castorama w Toruniu. - „W pobliżu naszej inwestycji powstają nowe centra handlowe. W jednym miejscu klienci będą mieli dostęp do zróżnicowanego asortymentu. Zaletą lokalizacji naszego sklepu jest również możliwość szybkiego i łatwego dojazdu - zarówno z centrum miasta, jak i z pobliskich miejscowości.”

Sklep w Toruniu to kolejny obiekt Castoramy zaprojektowany zgodnie z nową koncepcją obejmującą m.in. zmienioną nawigację wewnątrz budynku oraz nowy sposób ekspozycji, dzięki której zakupy stają się łatwiejsze i mniej czasochłonne.

„Nasz nowy obiekt został podzielony na cztery sektory: budujesz, remontujesz, urządzasz i ogród, każdy w innej kolorystyce. Ważnym czynnikiem wpływającym na komfort zakupów jest również profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo, które wyróżnia Castoramę na tle konkurencji.” – mówi Slawomir Rogowiec, Dyrektor ds. komunikacji i zarządzania zmianą w Castorama Polska Sp. z o.o.

Wśród osób zatrudnionych w nowym sklepie Castorama są doświadczeni kierownicy oraz ich zastępcy. Na co dzień klientów wspierać będą doradcy handlowi i techniczni oraz asystentki działu kas i obsługi klienta, którzy posiadają niezbędne kompetencje m.in. dzięki ukończonym szkoleniom. Do pracy w nowej Castoramie zatrudnieni zostali również pracownicy magazynu, czyli działu PIRT (przyjęcia i rozpoznania towaru).

W związku z otwarciem sklepu w Toruniu przewidziano szereg dodatkowych atrakcji. Na klientów odwiedzających nową Castoramę w dniu otwarcia czekają firmowe upominki i specjalna oferta cenowa. Dla tysiąca klientów, którzy w ciągu pierwszych pięciu dni funkcjonowania sklepu dokonają zakupów o wartości co najmniej 500 zł, przygotowane zostały karty podarunkowe o wartości 50 zł. Upominki - smycze i nożyki, czekają również na klientów, którzy w dniu otwarcia poinformują swoich znajomych o pobycie w toruńskiej Castoramie na portalu Facebook.com. Wystarczy, że przy pomocy smartfona odznaczą oni swoją obecność w sklepie.

Koniecznie zobacz nasze projekty!