Miesięcznik Budownictwa Polskiego

Miesięcznik Budownictwa Polskiego #59 (lipiec 2014)
Wydanie:#59
Miesiąc:07-2014
ISSN:2300-5807
Redaktor naczelny:dr inż. Izabela Major

Artykuły - Armatura łazienkowa

Znaleziono 148 pasujących wyników
Jak dbać o ceramikę łazienkową?
Utrzymanie czystości sanitariatów to nie tylko kwestia estetyki, ale również higieny.
Wygoda kontra przestrzeń, czyli jak urządzić toaletę
Samodzielna toaleta to wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy chcemy wyeliminować uciążliwe kłótnie domowników o dostęp do łazienki. O czym pamiętać na etapie projektu, by stała się ona funkcjonalną przestrzenią?
Kolekcja EASY marki Cersanit z powłoką Clean PRO to niewidzialna pomoc w sprzątaniu
Czy można sprzątać rzadziej, wkładać w sprzątanie mniej wysiłku i jednocześnie utrzymywać nieskazitelną czystość w łazience? Od teraz TAK! Cersanit znalazł rozwiązanie i wprowadza kolekcję EASY z powłoką Clean PRO. To niewidzialna pomoc w sprzątaniu, której efekty działania widać gołym okiem.
Naprawa baterii? Zrób to sam!
Uciążliwe kapanie i przeciekanie wody z wylewki, skrzypienie i blokowanie dźwigni uchwytu – z pozoru błahe awarie armatury łazienkowej mogą utrudnić jej użytkowanie i doprowadzić do poważnych uszkodzeń wyposażenia. Podpowiadamy, jak samodzielnie zaradzić najczęściej występującym usterkom.
Funkcjonalne i eleganckie kolekcje baterii łazienkowych
Eleganckie baterie to dziś bardzo istotne elementy wyposażenia łazienkowego wnętrza. Baterie wannowe, natryskowe i umywalkowe wszystkie należące do tej samej linii wzorniczej stworzą doskonałą kompozycję do każdej nowoczesnej łazienki.
Luksusowy prysznic inteligentnie – SCHELL LINUS SC
W pomieszczeniach sanitarnych chciałoby się odczuwać najwyższą przyjemność z kąpieli, płynącą z eleganckiego wyposażenia, optymalnej temperatury wody i wzorowej higieny.
Wygoda na blat!
Umywalki nablatowe to efekt nowoczesnych tendencji do łączenia piękna z funkcjonalnością. Idealnie nadają się do indywidualizacji wnętrza każdej łazienki. Nic więc dziwnego, że nieustannie zdobywają kolejnych zwolenników.
Łazienka w ekologicznym wydaniu
Polacy przywiązują coraz większą wagę do ochrony środowiska. Zaczynamy zauważać, że ekologia przenika niemal wszystkie aspekty naszego życia. Podpowiadamy, jak przytulnie i oszczędnie urządzić eko-łazienkę.
Zamiana na lepszy model
Zbliżające się miesiące wakacyjne to dla wielu z nas okres, w którym robimy to, na co nie mamy czasu w codziennym zabieganiu.
Funkcjonalny design w wydaniu Roca - podwieszana miska WC GAP Clean Rim
Podążanie za trendami, analizowanie działań konkurencji, wprowadzanie innowacji oraz udoskonalanie produktów. To elementy przyczyniające się do sukcesu firmy na rynku.
Nowość: Bateria umywalkowa Kludi Zenta E
Estetyka, elektronika, ekologia Wyjątkowa jakość i funkcjonalność oraz uniwersalne wzornictwo to cechy, które sprawiają, że tak wielu klientów decyduje się na wybór serii KLUDI ZENTA. Eksperci KLUDI zaprezentowali nowy, elektroniczny model tej popularnej baterii, który dzięki ponadczasowemu wzornictwu, nietuzinkowym rozwiązaniom technologicznym i przyjazności dla środowiska zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.
Łazienka retro glamour
Łazienki w stylu retro glamour to hit wśród osób, które lubią styl vintage, ale jednocześnie charakter innych pomieszczeń nie pozwala im oderwać „łazienki od rzeczywistości”. Urządzone są najczęściej w połączeniu stylizowanych na wiekowe materiałów, jak cegła czy kamień oraz nowoczesnego wyposażenia dodatkowego, które charakterem nawiązuje jednak do stylu retro, jak pralki, armatura czy elementy prysznicowe. Podpowiadamy, jak dobrać elementy wyposażenia, żeby idealnie dopełniały charakter wnętrza retro glamour.
Komfortowy remont łazienki – zawór kombinowany SCHELL COMFORT
Wiosna to tradycyjny czas remontów w łazienkach. Elementem, o którym nie można zapomnieć podczas renowacji instalacji, są zabezpieczenia, pozwalające na odcinanie i regulację przepływu zimnej wody do armatury i urządzeń. Dwa odrębne zawory można zastąpić jednym rozwiązaniem – zaworem kombinowanym SCHELL COMFORT, który pozwala na podłączenie dwóch przyborów naraz.
Tęcza kolorów w kuchni i łazience
Kuchnie i łazienki w odcieniach bezpiecznych beżów już dawno odeszły do lamusa. Polacy coraz chętniej sięgają po nowe, czasem – łagodnie mówiąc – dość odważne kolory wyposażenia wnętrz. I o ile w sypialni, salonie często spotkać można ferie barw, do innych pomieszczeń wkraczają bardziej nieśmiało, choć kolorowych propozycji dla nich nie brakuje. Poniżej kilka ciekawych aranżacji kuchni i łazienki w szalonych barwach.
LIFE! - łazienka pełna życia - nowość w ofercie KOŁO
LIFE! marki KOŁO jest kompleksową propozycją do łazienek idących z duchem czasu. Jest to seria ceramiki i mebli, których dopracowany, współczesny design i innowacyjne rozwiązania, gwarantują pełną satysfakcję na poziomie estetycznym i użytkowym.