Miesięcznik Budownictwa Polskiego

Miesięcznik Budownictwa Polskiego #55 (marzec 2014)
Wydanie:#55
Miesiąc:03-2014
ISSN:2300-5807
Redaktor naczelny:dr inż. Izabela Major

Artykuły - Armatura łazienkowa

Znaleziono 134 pasujących wyników
LIFE! - łazienka pełna życia - nowość w ofercie KOŁO
LIFE! marki KOŁO jest kompleksową propozycją do łazienek idących z duchem czasu. Jest to seria ceramiki i mebli, których dopracowany, współczesny design i innowacyjne rozwiązania, gwarantują pełną satysfakcję na poziomie estetycznym i użytkowym.
Seria NOVA PRO – nowość w ofercie KOŁO
Doskonale zaprojektowana zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Taka jest najnowsza seria ceramiki i mebli NOVA PRO marki KOŁO. Zastępuje znane od wielu lat serie ceramiki Nova i Nova Top.
Przyszła wiosna – czas na porządki!
Kiedy wraz z wiosennymi promieniami słońca pojawia się motywacja do rozpoczęcia generalnych porządków, już na starcie musimy uporać się z kluczowym problemem – od czego zacząć? Podpowiadamy, jak w bezpieczny i skuteczny sposób uporać się z brudem w łazience.
Salonowe kąpiele
Z roku na rok większy odsetek Polaków mieszka w reprezentacyjnych domach i apartamentach. Ten ogólny trend znajduje odzwierciedlenie w wyglądzie łazienek, które prezentują się wytwornie i coraz częściej aspirują do miana salonów. A jaka jest różnica między zwykłą łazienką, a ekskluzywnym pokojem kąpielowym?
Rodzina inteligentnych baterii Oras powiększa się
Seria inteligentnych i oszczędzających wodę baterii Oras Optima powiększyła się o kolejne rozwiązania smart: specjalny przycisk do baterii umywalkowej i inteligentną rączkę Bidetta. Oba rozwiązania pozwalają zdalnie sterować wodą – bez dotykania kranu użytkownik może uruchomić strumień. Urządzania właśnie wchodzą do sprzedaży w Polsce.
Armatura kluczem do funkcjonalnej wanny
Estetyka, funkcjonalność, sposób montażu, poziom zużycia wody – to tylko niektóre z kwestii, z jakimi przychodzi nam się zmierzyć przy wyborze baterii wannowej. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby zakup okazał się inwestycją na lata.
Mała łazienka krok po kroku
Wbrew powszechnemu przekonaniu, niewielki metraż pomieszczenia nie musi negatywnie wpływać na jego funkcjonalność. Jak urządzić małą łazienkę i w pełni wykorzystać potencjał dostępnej przestrzeni?
Zgrany duet w naturalnej aranżacji
Elegancka rączka natrysku wraz z trafnie dobraną baterią wannową tworzą ładną kompozycję – wizytówkę nowoczesnej łazienki.
Kupujemy miskę sedesową
Stojący, kompaktowy czy wiszący? Podejmując decyzję o zakupie sedesu musimy zwrócić uwagę na aspekty praktyczne, względy estetyczne oraz dopasowanie modelu do wystroju wnętrza.
Ekologiczna armatura Oras w galerii Riviera
Firma Oras wyposażyła w ekologiczną armaturę łazienki największego centrum handlowego na Pomorzu – galerii Riviera.
Więcej miejsca – więcej możliwości aranżacji łazienki
Nowy płaski stelaż Duplo Compacto Roca. Pozwala ukryć instalację, zajmuje niewiele miejsca, a jego niewidoczny szkielet dźwiga ciężar estetycznego wykończenia pomieszczenia. Teraz nowy, płaski i niezawodny stelaż Roca Duplo Compacto pozwoli w łatwy i nieskomplikowany sposób na urządzenie nawet niewielkiej przestrzeni zgodnie z najnowszymi trendami.
Łazienka zmienną jest…
Zmiana dotychczasowej dekoracji wnętrz kilka razy do roku może być kosztowna i problematyczna. Jeśli chcemy, by domowa łazienka była modna przez cały rok, optymalnym rozwiązaniem będzie wybór modułowych elementów armatury. Umożliwią one błyskawiczną i przyjazną domowemu budżetowi zmianę wystroju naszego salonu kąpielowego. Jak szybko przeobrazić aranżację łazienki, dzięki odpowiednim akcesoriom? Podpowiada Andrzej Majewski - ekspert z firmy TECE.
Geometryczna perfekcja
Termostat Grohtherm Cube - dla dopełnienia wystroju łazienki w stylu minimalistycznym
Łazienka w beżach
Klasyczna z subtelną nutą charakterystycznych dla natury barw – odcieni brązu i beżu stwarza niepowtarzalny relaksacyjny klimat. Łazienka, pełna elementów nawiązujących do świata przyrody będzie z pewnością bardzo korzystnie oddziaływała na zmysły użytkowników. W takim wnętrzu można wypocząć, odzyskać pozytywny nastrój, zadbać o ciało i umysł.
Biel w łazience
Tam, gdzie szczególnie zależy nam na efekcie ładu, harmonii i czystości, biel będzie zawsze dobrym wyborem. Sięgając po ten kolor przy urządzaniu łazienki mamy spore szanse na stworzenie efektownej aranżacji, która będzie elegancka i nowoczesna. W ofercie Sanitec KOŁO jest wiele stylowych propozycji dla tych, którzy zdecydowali sięgnąć po ten klasyczny i jednocześnie ultra nowoczesny kolor.