Miesięcznik Budownictwa Polskiego

Miesięcznik Budownictwa Polskiego #60 (sierpień 2014)
Wydanie:#60
Miesiąc:08-2014
ISSN:2300-5807
Redaktor naczelny:dr inż. Izabela Major

Artykuły - Armatura łazienkowa

Znaleziono 153 pasujących wyników
Kludi tercio – sprawdzona jakość w nowej odsłonie
KLUDI TERCIO to armatura łazienkowa, która zdobyła zaufanie klientów dzięki uniwersalnej stylistyce, wysokiej jakości i atrakcyjnym cenom. W 2014 roku KLUDI zaprezentowało nową odsłonę tej serii. Odświeżony design KLUDI TERCIO odpowiada najnowszym trendom we wzornictwie użytkowym.
Technologia w stylu eko – armatura VENUS E na poczerwień
Armatura elektroniczna z serii VENUS E charakteryzuje się delikatnym designem inspirowanym łagodnymi kształtami występującymi w naturze. Subtelna linia wzornicza nadaje eleganckiego charakteru łazienkowej aranżacji i podkreśla jej oryginalny styl.
O czym pamiętać przy wyborze bidetu?
Dla jednych stanowi skuteczne rozwiązanie ułatwiające dbanie o higienę intymną, przez innych jest postrzegany jako łazienkowa fanaberia. Użyteczność bidetu, bo o nim mowa, często bywa kwestionowana. Odpowiednio dopasowane urządzenie może jednak znacząco podnieść komfort funkcjonowania i ustrzec nas przed groźnymi drobnoustrojami.
Łazienkowe wnętrza w służbie piękna
Wśród domowych pomieszczeń, łazienka najsilniej kojarzy nam się z codzienną pielęgnacją. Dbanie o urodę ułatwi nam wyposażenie z dodatkowymi funkcjami wpływającymi pozytywnie na skórę i samopoczucie. Jakie rozwiązania mogą okazać się przydatne?
Łazienka elegancka w każdym szczególe
Ceramika sanitarna i spłuczka to części wyposażenia łazienki, które oprócz praktycznych zastosowań, stanowią element jej aranżacji. Trwałe rozwiązania podtynkowe i przyciski spłukujące SCHELL zapewniają oszczędność wody, a przy tym stanowią dekoracyjny akcent wnętrza.
Jak dbać o ceramikę łazienkową?
Utrzymanie czystości sanitariatów to nie tylko kwestia estetyki, ale również higieny. Aby do minimum ograniczyć kontakt z drobnoustrojami i wyeliminować ryzyko powstania osadów, które mogą naruszyć zewnętrzną powłokę ceramiki, konieczna jest jej systematyczna konserwacja.
Wygoda kontra przestrzeń, czyli jak urządzić toaletę
Samodzielna toaleta to wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy chcemy wyeliminować uciążliwe kłótnie domowników o dostęp do łazienki. O czym pamiętać na etapie projektu, by stała się ona funkcjonalną przestrzenią?
Kolekcja EASY marki Cersanit z powłoką Clean PRO to niewidzialna pomoc w sprzątaniu
Czy można sprzątać rzadziej, wkładać w sprzątanie mniej wysiłku i jednocześnie utrzymywać nieskazitelną czystość w łazience? Od teraz TAK! Cersanit znalazł rozwiązanie i wprowadza kolekcję EASY z powłoką Clean PRO. To niewidzialna pomoc w sprzątaniu, której efekty działania widać gołym okiem.
Naprawa baterii? Zrób to sam!
Uciążliwe kapanie i przeciekanie wody z wylewki, skrzypienie i blokowanie dźwigni uchwytu – z pozoru błahe awarie armatury łazienkowej mogą utrudnić jej użytkowanie i doprowadzić do poważnych uszkodzeń wyposażenia. Podpowiadamy, jak samodzielnie zaradzić najczęściej występującym usterkom.
Funkcjonalne i eleganckie kolekcje baterii łazienkowych
Eleganckie baterie to dziś bardzo istotne elementy wyposażenia łazienkowego wnętrza. Baterie wannowe, natryskowe i umywalkowe wszystkie należące do tej samej linii wzorniczej stworzą doskonałą kompozycję do każdej nowoczesnej łazienki.
Luksusowy prysznic inteligentnie – SCHELL LINUS SC
W pomieszczeniach sanitarnych chciałoby się odczuwać najwyższą przyjemność z kąpieli, płynącą z eleganckiego wyposażenia, optymalnej temperatury wody i wzorowej higieny.
Wygoda na blat!
Umywalki nablatowe to efekt nowoczesnych tendencji do łączenia piękna z funkcjonalnością. Idealnie nadają się do indywidualizacji wnętrza każdej łazienki. Nic więc dziwnego, że nieustannie zdobywają kolejnych zwolenników.
Łazienka w ekologicznym wydaniu
Polacy przywiązują coraz większą wagę do ochrony środowiska. Zaczynamy zauważać, że ekologia przenika niemal wszystkie aspekty naszego życia. Podpowiadamy, jak przytulnie i oszczędnie urządzić eko-łazienkę.
Zamiana na lepszy model
Zbliżające się miesiące wakacyjne to dla wielu z nas okres, w którym robimy to, na co nie mamy czasu w codziennym zabieganiu.
Funkcjonalny design w wydaniu Roca - podwieszana miska WC GAP Clean Rim
Podążanie za trendami, analizowanie działań konkurencji, wprowadzanie innowacji oraz udoskonalanie produktów. To elementy przyczyniające się do sukcesu firmy na rynku.